top of page
Let’s Get Healthy

An introduction and discovery experience.
2 hr
150 US dollars
How to effectively read and understand nutrition labels and shopping properly.
2 hr
150 US dollars
Going through your pantry.
2 hr
75 US dollars
2 hr
150 US dollars
2 hr
50 US dollars
bottom of page


